počítadlo.abz.cz
Kingman
...gitara ktorá ma dušu...
METAL

Stred je vyrobený z jelše. Predná a zadná doska je jaseň s vlepenými orechovými pruhmi. Hmatník je palisander a krk je javor a orech. Všetky komponenty sú ručná výroba. Hmatník je krásne vymodelovaný. Je osadená aktívnymi snímačmi z rady EMG 81, 85. Struny sú vedené cez telo. Zvukovú recenziu nájdete v priečinku videá.
ROCK

Vhodná na rôzne štýly od jemnejších až po tvrdší skreslený zvuk Telo tvorí orech s vyfrézovanými komorami na ktorom je nalepená smreková horná doska. Krk je mahagónový a hmatník palisandrový.
ROCK-JAZZ-BLUES

Telo a luby sú vyrobene z javora. Zadná doska je orech plus javor. Krk je javor a mahagón. Hmatník je palisander. Gitara je dutá a stredom prechádza centrálny javorový blok. Zvuková recenzia nájdete v priečinku videá. Snímače sú Seymour Duncan SH2+SH4 mechanika je Gotoh.
ROCK-JAZZ-BLUES

Telo, stred a luby sú vyrobené z javoru. Zadná doska je orech. Krk je lepený javor a orech. Hmatník je palisander. Zvukovú recenziu nájdete v priečinku videá.
FLAME

Telo je jaseň, krk javor-orech, hmatník palisander, mechanika Gotoh, snímače Seymour-Duncan SH2-SH4, 1volume, 1tone, možnosť rozpojenia cievok potenciometrami push-pull.
Crudecaster

Telo je z dvoch kusov viac ako 20 rokov starého, prirozdene sušeného jaseňa ktoré som zámerne spojil neopracovanou hranou oproti sebe,krk aj hmatník sú z javora.Mechanika je Gotoh,kobylka pevná ,struny sú vedené cez telo.Gitara je osadená snímačmi Seymour Duncan SH2+SH4 , trojpolohovým prepínačom a dvoma potenciometrami volume a tone, ktoré sú push -pull a možno s nimi rozopínať snímače na single,takže je zvukovo variabilná a ponúka viac možností čo sa týka zvuku. Povrchová úprava je vosk.Zvuková ukážka sa nachádza v priečniku video.
Španielka

Zadná doska orech,luby čerešňa,vrchná doska smrek,krk mahagón ,hmatník palisander,mechanika Gotoh.
copyright (c) www.gitarykingman.sk
Slovenská Republika
tč: +421(0)0905265611
kingman@zoznam.sk